Jens Vendel – kandidaat nr 124

8. septembril 2017 kinnitas Rae valla valimiskomisjon kandidaatide koondnimekirja ning sellega selgus ka minu kandidaadi number  – see on 124.

Loodan valijate usaldusele ja et toetatakse eesmärke, mille ellu viimise ma oma südameasjaks olen võtnud. Minu valimislubadustest saab pikemalt lugeda minu blogi eelmistest postitustest ja eluloo lehelt. Tahan anda oma parima nii isiklikult kui ka Reformierakonna kaudu, et Rae valla elukeskkond areneks ja muutuks veelgi tugevamaks ka järgnevatel aastatel.

Reformierakond lubab Rae vallas järgneva nelja aastaga luua uusi kooli- ja lasteaiakohti, perearstikeskuseid, esinduslikke keskväljakuid, paremat ühistranspordi- ja kergliiklusteede võrgustikku ja palju muud, mida inimestel paremaks eluks vaja. Meil on tugev meeskond, läbi mõeldud platvorm ja reaalsed plaanid, kuidas seatud eesmärgid järgmise nelja aastaga edukalt täita. Valimislubadused on kirja pandud valimisprogrammi.

Reformierakonna juhtimisel Rae vallas tehtud ja planeeritavad tööd on ka ülevaatlikult koondatud kaardile. Sinisega on toodud ehitatud koolid, lasteaiad ja muud avalikud objektid, suuremad tee-ehitus tööd ja rajatud kergliiklusteed perioodil 2013-2017. Kollasega on markeeritud meie lubadused ja plaanid aastateks 2017-2021.

Vaata ka videot, milles  Reformierakonna Rae piirkonna kandidaadid annavad lühiülevaade olulisematest objektidest, mille me järgmise nelja aasta jooksul valmis ehitame.

Pikemalt Reformierakonna Rae piirkonnaorganisatsiooni uudistest, inimestest ja valimislubadustest võib lugeda www.reform.ee/rae, samuti märksõna alt #tugevraevald.

tugev eesti_11.07.2tugev eesti2

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s